2

Amerikanja gjendet e vdekur në banesën e saj në Itali

2

Një vajzë 35 vjecare, shtetase e Amerikës, është gjetur e vdekur në një banesë në Itali.

Autoritetet policore italiane tashmë po hetojnë vrasjen e dyshuar të mërgimtares amerikane Ashley Olsen, pasi që ajo u gjet e vdekur ne apartamentin e saj në Firence, transmeton Klan Kosova.

Viktima u gjet pa shenja jete me disa gërvishtje rreth qafës së saj, përderisa vet policia kanë marrë në pytje të dashurin e saj i cili është artist në një lokal, por deri më tani kanë thënë se nuk kanë ende asnjë të dyshuar në lidhje me këtë rast.
Ndërkohë për të ndjerën miqtë dhe vendasit, shprehën keqardhjen për vdekjen e saj për të cilën flisnin vetëm fjalë të mira, transmeton Klan Kosova.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*