1

Përplasen 2 makina, humb jetën një person

1

Dy makina janë përplasur mbrëmjen e sotme në rrugën e Rinasit në Shqipëri, e për pasojë ka humbur jetën një person dhe janë plagosur disa të tjerë.

Mësohet se forcat zjarrfikëse kanë mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për të nxjerrë njerëzit nga makinat. Ndërkohë nuk dihet ende nëse ka viktima si pasojë e aksidentit.

Sipas hetimeve të para, dyshohet se shkak i aksidentit ka qenë lagështira në rrugë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*