1

Çfarë po ndodhë me fizikun e Angelina Jolie

1

Fiziku i Angelina Jolie, tashmë ka filluar të vjedh shikime edhe më shumë posa ajo të marri pjesë në ndonjë eveniment artistik e që mrekullia se si ajo duket gjithnjë të mahnit.

Së fundi Angelina Jolie, u pa në tapetin e kuq teksa arriti për premierën e Kung Fu Panda 3 gjatë së shtunës, përcjellë Klan Kosova.

Aktorja u pa tejet e thjeshte teksa kishte të veshur një fustan me ngjyrë të errët dhe një palë taka të mrekullueshme të cilat yllin e famshëm Jolie, e paraqisnin të pazëvendsueshme.

Por edhe psë nënë 6 fëmijëve, lëkura e saj ishte tejet e qetë, sytë i ndriqonin e që aspak nuk tregonin shenja të lodhjes, transmeton Klan Kosova, megjithatë ajo cfarë u vërejtë më së shumti janë këmbët e aktores të cilat ishin tejet thatanike, e që shumë nga mediet botërore nuk e lanë pa e komentuar.

E gjitha kjo u arsyetua me vitin e saj të punës përplot tension.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*