Vip

Shkëndije Mujaj: Ja si u bëra e pasur

muj4

Ajo është këngëtare, mirëpo publiku është mësuar ta shikojë të zhveshur dhe gjithmonë duke ekspozuar trupin më shumë se zërin. Fjala është për këngëtaren Shkëndije Mujaj, e cila gjatë një interviste kishtë deklaruar se gjithë pasurin e kishtë trasheguar nga familja Shkruan ABC.al E pyetur se a ka një të dashur të pasur këngëtarja u pergjigj se: ” nuk kam ...

Read More »

Revoltohet Ardit Gjebrea me revistën “Charlie Hebdo”: Turp!

3

Këngëtari dhe moderatori i njohur i “Të dielës shqiptare”, Ardit Gjebrea ka reaguar ashpër kundër një karikature të publikuar nga revista satirike “Charlie Hebdo”, mbi emigrantët. Bëhet fjalë për numrin e saj të fundit në të cilin, revista shprehej përmes një karikature se, vogëlushi Alan që u gjet i mbytur në brigjet e Turqisë, do të ishte bërë përdhunues një ...

Read More »

Modelja që ju “kall” nudo (Foto +18)

2

Modejla Abigail Ratchford pa dyshim se është prej femrave më seksi në botë. Abigail ka treguar format e saj kohë pas kohe. Por, rrallë herë e shohim nëpër revista, si një prej femrave më seksi në botë, por më të nënvlerësuara. Më poshtë keni disa fotografi të saj.

Read More »

Çfarë po ndodhë me fizikun e Angelina Jolie

1

Fiziku i Angelina Jolie, tashmë ka filluar të vjedh shikime edhe më shumë posa ajo të marri pjesë në ndonjë eveniment artistik e që mrekullia se si ajo duket gjithnjë të mahnit. Së fundi Angelina Jolie, u pa në tapetin e kuq teksa arriti për premierën e Kung Fu Panda 3 gjatë së shtunës, përcjellë Klan Kosova. Aktorja u pa ...

Read More »